Redakcja

Budownictwo i wystrój wnętrz są jednymi z najbardziej popularnych tematów w sieci. Na rynku istnieje wiele for zahaczających o tę branżę, jednak nikt nie odpowiada na pytania użytkowników tak precyzyjnie i wyczerpująco jak my!

Portal kolejnyrozdzial.pl powstał z myślą o rozpowszechnianiu wiedzy na temat budowy domów oraz ich aranżacji. Jeżeli planujesz postawienie własnego domu to skorzystaj z pomocy naszej redakcji. W naszych publikacjach znajdziesz wiele inspiracji oraz poradników dotyczących pierwszych kroków przed budową, informacji przydatnych podczas właściwej budowy, czy zalecenia odnośnie prac wykończeniowych. Nie ograniczamy się tylko do tych zagadnień. Nie masz pomysłu na wystrój wnętrza? Może chciałbyś w ciekawy sposób wykorzystać swoją działkę i stworzyć na niej ogród? Sprawdź nasze kategorie, ponieważ właśnie tam znajdziesz to, czego szukasz.

W przypadku pytań możesz wypełnić nasz formularz kontaktowy.

Skład redakcji

Monika Doba

Monika Doba

Monika – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii. Na blogu stale publikuje artykuły związane z budownictwem. Specjalizuje się w całym procesie budowy domu oraz jego aranżacji. Prywatnie od lat pomaga spełniać marzenia swoich prywatnych klientów poprzez pomoc przy tworzeniu i ozdabianiu domów.

Sprawdź nasze
inne publikacje

Najnowsze komentarze